سه ستون موفقیت برای هر کاری مشاغل خانگی آنهاست

با درک اینکه آژانس بازاریابی دیجیتال برای کمپین شما مشکل است. اتفاق می افتد که بسیاری از افراد بتوانند از بین آنها انتخاب کنند ، با استفاده از تخصص های مختلف ، اطمینان حاصل کنید که منطبق مناسب خود را پیدا کرده اید.

ه) آیا من نمونه کارها را نیز ذکر کرده ام؟ – فراموش نکنید که ببینید دقیقاً یک آژانس  تولید تیزر تبلیغاتی  دیجیتال چه گذشته ای را برای مشتریان خود انجام داده است. آنها به هیچ وجه قرار نیست در مورد شما استثنا قائل شوند. حساب های مدیر اینستاگرام آنها را مشاهده کنید. آیا آنها کاری را که سرمایه گذاری می کنند انجام داده اند؟ اگر نه ، بهتر است شما دیگری را کشف کنید. این ممکن است کمی بیشتر طول بکشد ، اما انتخاب ارزان تر برای یافتن یک شریک مناسب برای فعالیت های بازاریابی خود و همچنین نیازهای توسعه برنامه اینترنت است.

حرف “A” معمولاً به معنای عمل است. من می دانم که شما این را قبلاً شنیده اید ، اما این را امروز درک کنید ، آن را چاپ کنید و انتخاب کنید که مطمئناً برای ایجاد معجزه می کنید. یک بار دیگر ، یک آهنگ آن را برای همه انجام خواهد داد! اقدامی را انجام دهید که متوجه می شوید تنها مواردی هستند که باید برای خلق معجزه خود انجام دهید.

هنگامی که سیستم ها و فناوری خود را تحت فشار قرار می دهید تا آژانس بازاریابی دیجیتال را سریعتر و برای شما کار کند ، کوچکترین اشکال فنی می تواند تأثیر بیش از حد منطقی بر عملکرد شما داشته باشد. این بدان دلیل است که شما در وهله اول برای “بیشتر ، سریع تر و بهتر” تلاش می کنید.

آمریکای شمالی و اروپای غربی در کل هزینه های تبلیغات آنلاین جهانی در سال 2009 تسلط داشتند و حدود 72.4٪ از کل سهام را به خود اختصاص دادند. این نشان داد که در این مناطق چقدر هزینه شده است. با این حال ، گزارش شده است که سهم آنها از سال 2014 به 66.4 درصد می رسد. از طرف دیگر ، گزارش شده است که آمریکای لاتین ، آسیای اقیانوسیه و اروپای شرقی افزایش هزینه های بازاریابی دیجیتال خود را پیدا می کنند. گفته می شود که سهم آنها از 3/19 هفتم به 32.1 درصد در همان بازه زمانی افزایش می یابد.

همچنین ، به طور کلی باعث می شود که صفحه وب شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد. محتوای شما باید دقیق و پیوند داده شود تا به تورهای بالای مردان برسید. محتوای خوب شامل متن ، عکس ، فیلم و غیره است. محتوای خوب ممکن است بازدیدکنندگان زیادی را به صفحات وب شما بیاورد. بنابراین مطمئن شوید که مقالات محتوای شما برای رسیدن به این وظیفه به اندازه کافی قدرتمند هستند. انتشار چنین محتواهایی ممکن است دشوار باشد ، قطعاً ممکن است در آینده بسیار سودمند باشید ، مخصوصاً برای تولید دیجیتال تیزرهای تبلیغاتی.

این بدان معنی است که آمازون رهبر اینترنت است در حالی که Barnes & Noble فقط دو نفر است. اگر آمازون سعی کند یک فروشگاه محلی در هر مرکز خرید در آمریکا ایجاد کند ، چه می کنید؟ آنها شکست خواهند خورد. یک مارک وب در سراسر جهان بیش از آنکه یک مارک بزرگ جهانی بتواند یک برند اینترنتی را بخش بندی کند ، دیگر نمی تواند در برابر یک مارک پایین به زمین رقابت کند. هزینه سربار به تنهایی باعث شکست شرکت سایبر می شود.

نکته نرم گوگل با توصیه های بازاریابان تماس گرفته است که حضور فعال در myspace و facebook گوگل برای ما رتبه بندی موتور جستجوگر گوگل را کسب می کند. بنابراین از دیدگاه SEO (بهینه سازی موتور جستجو). حضور و فعالیت در G + بسیار مهم است. hangout ها و رویدادهای Google به شما امکان می دهد مخاطبان خود را در سطح دیگری کاملاً متصل کنید.

سه ستون موفقیت برای هر کاری مشاغل خانگی آنهاست
Scroll to top