چگونه می توان یک گاراژ را طراحی و ارائه داد

پیمانکاران ساختمان ، آیا کار شما از بین رفته است؟ آیا بالای انگشت پا پوسیده شده است؟ آیا فکر می کنید آن را ترک کنید؟ آیا همسرتان شما را خسته می کند تا رفتار کند؟ آیا فکر می کنید (خفه شوید ، خفه شوید) برای آن سرویس بازرس ساختمان اقدام کنید؟ لطفاً به خاطر خدا بگویید که نیست! “کسانی که نمی توانند به موفقیت برسند بازرس می شوند”.

ایجاد اموال خود – تصور کنید این واقعیت است که صاحبان خانه فقط به فکر ایجاد خانه ای دوست داشتنی ، گرم ، تازه و مدرن هستند. آنها می توانند تمام توصیه ها را از منابع رسانه ای برای كامل كردن طراحی و همچنین از طیف وسیعی از فروشگاه های  بازسازی ساختمان طراحی داخلی ارائه دهند. سپس آنها می توانند بهترین خانه را ایجاد کنند.

یک معمار می تواند نقشه ها را با مشخصات دقیق شما یادداشت کند ، اما قطعاً این قیمت بسیار بالا است. یک پیمانکار ساختمان ممکن است انتخابی از پیشنهادات خانه را انتخاب کند ، اما ایده ارزان تر و بهتر می تواند خرید مجموعه ای از نقشه های خانه پیش ساخته باشد. معمولاً بسیاری از مجلات و وب سایتهایی که به راحتی می توانند برنامه های خرید خود را خریداری کنند بسیار عالی است که هر سبکی تصور می کند.

و در آخر اینکه ، اتاق باید حس بازسازی هماهنگی ساختمان را به نمایش بگذارد. قطعاً زمانی حاصل می شود که تمام عناصر جداگانه در اتاق نشیمن در یک رابطه شاد با هم کار کنند. همه عناصر باید از نظر روحیه ، مقیاس ، کیفیت و رنگ هماهنگ باشند.

اشکال مایع و آلی محیط اتاق و مبلمان مستطیل شکل را کاملاً نرم می کند. از عناصر طبیعی ، مانند لوازم جانبی و لهجه های چوبی ، یا سرامیک های برازنده استفاده کنید. هنگامی که در رنگهایی استفاده می شود که مکمل صرفه جویی در سایه ها هستند ، این مواد می توانند یک تمرکز بصری ثانویه ایجاد کنند ، و خطوط خانه را نرم و وسوسه انگیزتر کنند. طیف گسترده ای از قطعات و ایده های لهجه ای است که شما می توانید در طراحی داخلی خود استفاده کنید.

به مربی خود اعتماد کنید: شما سازنده / مربی خود را بسیار انتخاب کرده اید. شما بهترین روابط و توافق نامه های قراردادی را ایجاد کرده اید. اکنون ، به برنامه اعتماد کنید و به مربی خود اعتماد کنید.

ساختن بسیاری از چیزها تجربه فوق العاده و لذت بخشی است. قهوه یکی برای استراحت و همچنین محل اقامت که ساخته اید احساس خاصی است. خودتان کشف کنید که چگونه می توان با پیمانکار عمومی خانه ای ساخت.

چگونه می توان یک گاراژ را طراحی و ارائه داد
Scroll to top